Правила прийому дітей до закладу освіти

Зарахування дітей до ЗДО №3 «Планета дитинства» відбувається в порядку електронної черги.

Нині активно діє електронна система запису

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник ознайомлює батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб , які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Перелік документів, необхідних для зарахування дитини в ЗДО

• Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ЗДО).

• Картка профілактичних щеплень (ф.063).

• Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.

• Заява батьків, щодо влаштування дитини до дитячого закладу.

• При наявності пільг - документи, що підтверджують пільги на зарахування і харчування.